فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا شمال معاوضه ای - کد: 2389

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 750 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 9،500،000،000  تومان

ویلا شمال معاوضه‌ای به ویلاهایی که در شمال وجود داشته و مالک آن‌ها از خود تمایل به معاوضه نشان می‌دهند اطلاق می‌شود و معاوضه ویلا بستگی به شرایط مالک با مورد معاوضه می‌باشد.

ویلا شمال معاوضه‌ای از لحاظ آماری در حدود 3% از کل ویلاهای شمال را به خود اختصاص داده و این نشان دهنده تمایل به فروش نقدی بیشتر ویلاهای شمال است و شما ویلا شمال معاوضه‌ای را به راحتی نخواهید یافت و این را از مشاور مورد اعتماد و کارشناسان و افرادی که در این حیطه فعالیت دارند بخواهید.

ویلا شمال معاوضه‌ای ما درون شهرکی نقلی و خصوصی در نوشهر و متصل به پارک جنگلی سی‌سنگان علاوه بر دارا بودن فضایی دنج و سرسبز در اطراف جنگل به دریا نیز نزدیک بوده و تنها ویلایی است که در این شهرک جنگلی با زمین 750 متری و 250 متر بنا 4 خواب اعمار شده، مالک تمایل به فروش نقدی ویلا تا 9 میلیارد 500 میلیون و همچنین حاضر به معاوضه ویلا با آپارتمان تهران نیز است.

ساختار ویلا معاوضه‌ای به گونه‌ای است كه از لحاظ فنی و مهندسی به ویلا دوبلکس و در اصطلاح عامیانه دو طبقه و در بنای 250 متر و با موقعیت شمال جنوب مطرح می‌گردد و درون مجموعه خصوصی لوکس و دنج شهرکی با حیاطی سبز و زیبا كه از خصوصیات ویلاها در این شهرک داشتن ویو و فضای سبز بی‌نظیر اطراف ویلا است، علاوه بر این ویلا جنگلی و چسبیده به پارک سی‌سنگان و با مسافت حدود 800 متر با ساحل و دریا ارتباط دارد.

ویلا شمال معاوضه‌ای که به ویلا شهرکی 4 خواب نام برده می‌شود به گونه‌ای ساخته شده که یک خواب با آشپزخانه که توسط دربی به حیاط پشتی ارتباط داشته و سالن بزرگ با شومینه گازی و یک سرویس بهداشتی شامل: دوش و حمام توالت فرنگی و ایرانی در طبقه همكف و با پله‌ای چوبی قوصی شکل به طبقه دوم با نشیمن و سرویس جدا و 3 خواب با کمد دیواری كه هر سه خواب ویلا به تراس شمال و جنوبی با منظره‌ای زیبا مربوط می‌باشند و همین‌طور ویلا مبله کامل و فرنیش تشكیل شده است.

ویلا شمال معاوضه‌ای درون شهرک با نگهبانی شبانه‌روزی و امنیت کامل با درب ریموت کنترلی و محوطه‌ای زیبا و سبز و از امکانات ویلا ساخت عالی و شخصی با پایان کار و مجوز ساخت ویلا و سند در دست اقدام و از امتیازات ویلا نصب کنتور گاز و برق مستقل و آب شهرکی مشاع است، گرمایش ویلا از طریق گاز و بخاری‌های نصب شده در ویلا و همچنین سیستم سرمایشی ویلا اسپیلت کولرهای نصب شده روی ویلا است.

قیمت فروش ویلا به صورت نقد و شرایطی و به صورت توافقی و اقساط کوتاه مدت در حدود 9 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده و در ضمن امکان معاوضه ویلا شهرکی مدنظر با آپارتمان مسکونی هم قیمت و هم‌طراز فقط و فقط در تهران مقدور می‌باشد و این ویلا جزو ویلای معاوضه‌ای در شمال با آپارتمان در تهران با تصاویر کامل و توضیحات کافی در سایت فروش ویلا در بانيان مسکن امن شمال ثبت و به شما نمایش داده می‌شود.

ویلا شمال معاوضه‌ای برای عده‌ای از افراد که امکان خرید ویلا به صورت نقدی را نداشته و حاضر به تهاتر و جابجایی آپارتمان با ویلا در شمال دارند می‌تواند معامله‌ای پایاپای و با رضایت دو طرف معامله مطرح گردد و تصویر این ویلا در سایت علاوه بر فروش نقدی و شرایطی امکان تهاتر و معاوضه را نیز با آپارتمان تهران دارد.

بعضی وقتها معاوضه ویلا شمال با آپارتمان و ملک تجاری و ماشین و مصالح و.... با تهران و کرج و مشهد و اصفهان و شهرهای ديگر کشور امکان‌پذیر است، اما بیشتر ویلاهای معاوضه‌ای شمال با آپارتمان مسکونی در تهران فقط حاظر به معاوضه و تهاتر است، اما در این بین هستند ویلاهایی در شمال که مالکین از شهرهای مختلف کشور غیر از تهران ساکن بوده و امکان تهاتر و معاوضه ویلا با آپارتمان و واحد تجاری و... را با شهر محل سكونت و زادگاه خود دارند، اما بیشتر افرادی که ویلا شمال دارند اهل تهران بوده و به خاطر رونق در بازار ملک و فروش سریع‌تر ملک در تهران حاضر به معاوضه ویلا با آپارتمان مسکونی در تهران و لا غیر را دارند.

مواردی از آپارتمان مسکونی در کرج و حومه در استان البرز و همین‌طور معاوضه آپارتمان و واحد تجاری در کیش که تمایل شدید به معاوضه با ویلا در شمال را داشتند و بیشتر مالکین ویلا در شمال رضایت به معاوضه ویلا با کرج و کیش و دیگر شهرهای کشور غیر از تهران نداشتند.

از بهترین ویلاهای معاوضه‌ای میتوان به ویلاهای شهرکی شمال اشاره داشت که بیشتر متقاضیان ویلا در شمال که برای راحتی و آسایش و امنیت خانواده ویلا شهرکی را به ویلا مستقل به دلیل مراقبت و امنیت و... در نبود مالک می‌پسندند، معاوضه ویلا در شهرک ساحلی یا ویلا معاوضه‌ای در شهرک جنگلی مورد تایید برایشان می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.