فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا با سند مالکیت - کد: 2104

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 5،700،000،000  تومان

چرا خرید ویلا با سند مالکیت مهم است؟

چون در شمال ما با ویلاها و ملک‌هایی که دارای انواع سند مالکیت هستند و گاهی دارای سندهای قولنامه‌ای یا همان شورایی‌اند مواجه می‌شویم و کمی شک در خرید به دلمان می‌افتد که چگونه در این میان گزینه برتر را انتخاب کنیم، همین مساله سبب می‌شود تا مالکیت مشخص ویلا یا همان ویلا با سند مالکیت احراز هویت ملک شما را ثابت و قطعی می‌نماید به همین دلیل خرید ویلا با سند مالکیت در شمال مهم می‌شود.

نکته؛
البته با کمی تحقیق در خصوص سند شورایی ویلا امکان این که مشکلی در خرید وجود نداشته باشد در بیشتر موارد وجود دارد، چرا که در بیشتر موارد امکان تبدیل سند شورایی به سند مالکیت نیز وجود دارد.

خرید ویلا با سند مالکیت را می‌شود به اولین گزینه برای انتخاب ویلا نسبت داد، چرا که داشتن سند مالکیت برای ویلاهای شمال بسیار ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار است و همه ما این را می‌دانیم.

پس دعوت می‌کنم با ما همراه شوید تا خرید ویلا با سند مالکیت را تجربه کنید.

این ویلا در کجا واقع شده؟

ویلایی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم در حوالی شهر نوشهر با بهتر بگویم مابین شهر نوشهر و رویان در مکانی توریستی و شناخته شده به نام نخ شمال در جوار پارک سی‌سنگان واقع شده است، که خرید ویلا در نخ شمال همیشه محبوب بوده است.

مشخصات ویلا؛

خرید ویلا با سند مالکیت را می‌توان با طراحی و نقشه معماری ویلا و چگونگی ساخت به شرح زیر تشریح کرد.

زمینی در حدود 320 متر و بنای دوبلکس 240 متری با 3 خواب و نمای مدرن و زیبا با طرح چوب و شیشه که آن را به یکی از جذاب‌ترین ویلاهای این شهرک بدل ساخته است.

محل اعمار ویلا؛

خوب گفتیم ویلا در یکی از روستاهای شرقی نوشهر واقع شده، ویلا شهرکی که دارای 30 قطعه زمین که در حدود 25 دستگاه ویلا در آن است اعمار شده و می‌توان از آن به ویلای شهرکی سنددار هم یاد کرد.  

طبقه همکف؛

همان‌طور که در عکس‌ها و فیلم ویلا می‌بینید سالن مناسب حدود 60 متری با آشپزخانه مجهز، اتاق خواب مستر، سرویس مشترک و پله‌ای چوبی که به طبقه اول مرتبط است را دارید.

طبقه اول؛

این طبقه که دارای نشیمن ویلا و وید است با دید کامل سالن پایین و چشم انداز شهرک را به دلیل شبکه‌های قدی سالن داراست، نشیمن به همراه آشپزخانه کوچک، 2 خواب مستر متریال و طرح این فضا را تشکیل داده است.

روف گاردن؛

روف گاردن هم از طبقه اول با پله‌ای فلزی از بیرون مرتبط بوده و فضای 70 متری با چشم انداز عالی دریا و جنگل و محیط اطراف را به شما نمایش می‌دهد.

 

برای این که بتوانید تصویر کاملی از خرید ویلا با سند مالکیت داشته باشید ما فیلمی کامل از آن را تهیه و در کانال تلگرام بانیان مسکن با کد 2104 به شما نشان خواهیم داد، لطفا با دقت مشاهده فرمایید.

فواصل و چشم انداز ویلا؛

فاصله ویلا تا دریا در حدود 500 متر و با جنگل نیز در حدود 800 متر فاصله و با چشم انداز رویایی و محشر دریا و جنگل همراه است، مکانی مناسب برای بهترین تفریحاتی که در فصل پاییز و زمستان در شمال می‌توانید تجربه کنید، در ضمن با مراکز شهرهای نوشهر و رویان در حدود 30 و 20 کیلومتر فاصله دارد.

قیمت ویلا؛

خرید ویلا سنددار علاوه بر مهم‌ترین عامل که همان سند است از قیمت فوق العاده مناسبی نیز برخوردار است، قیمتی که در تاریخ امروز یعنی 1399/09/01 در قیاس ویلاهای مشابه در حدود 5 میلیارد و 700 میلیون تومان است و طبق شناختی که از موقعیت و امتیازات و متریال آن دارم می‌شود گفت حداقل حدود 500 میلیون تومان زیر قیمت است.

کلام پایانی؛

از خرید ویلا با سند مالکیت گفتیم چون بسیار مهم و حساس است و این که افراد چگونه برای ویلای شمال سند می‌گیرند؟ همه این موارد برای این است تا بهترین خرید را داشته باشید چرا که رضایت شما آرامش ماست، به همین دلیل از ویلای 3 خواب درون شهرک با سند مالکیت برایتان گزینه‌ای را منتخب کردیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.