فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

آزاد راه تهران شمال پروژه ای موثر در بازار مسكن و خرید و فروش ویلا در نوشهر

آزاد راه تهران شمال پروژه ای موثر در بازار مسكن و خرید و فروش ویلا در نوشهر

آزاد راه تهران شمال ، پروژه ای است که از پایتخت به شمال کشور و آن هم در استان مازندران و غرب این استان در شهر چالوس متصل خواهد شد و این اتصال باعث رونق ساخت و ساز و بازار مسکن و بالطبع شکوفایی اقتصاد غرب مازندران خواهد شد و خرید ویلا در نوشهر و همچنین فروش ویلا نوشهر نسبت به شهرهای مجاور به دلایل زیر رونق بیشتری خواهد یافت .

چرا نوشهر بهترین منطقه خرید ویلا ساحلی در شمال است

چرا نوشهر بهترین منطقه خرید ویلا ساحلی در شمال است

خرید ویلا در نوشهر به دلیل موقعیت بینظیر و دسترسی نزدیک به جاده های کندوان و هراز و قرار گیری مابین این دو شاه راه کشور و همچنین داشتن ساحلی زیبا و جنگلی انبوه و متصل به هم بهترین منطقه برای خرید ویلا در شمال نسبت به شهرهای همجوار خود مانند رویان و نمک آبرود و متل قو میباشد .

مراقب کلاهبرداران بین المللی باشیم

مراقب کلاهبرداران بین المللی باشیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع همکاران و هموطنان عزیز در سایت گذاشته شده تا اتفاقی که برای ما توسط این کلاهبردار بین المللی افتاد که به حمدالاه با لطف خدا و درایت و اندیشه ما به خیر گذشت بری شما نیفتد .

عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در شمال

عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در شمال

مشاور املاک صادق و مورد اعتماد و حرفه ای با مجوز رسمی و کد رهگیری و با گذراندن کلاس های مشاوره حرفه ای املاک میتواند انتخاب درستی برای خریدارانی باشد که قصد خرید ویلا در شمال را طبق خواسته و سلیقه خود دارند ، چرا که ارتباط با املاک های غیرحرفه ای و نابلد در شمال باعث کدورت خاطر و اتلاف زمان با ارزش شما خواهد بود .

چه ویلاهایی در شمال بیشتر مورد پسند خریداران است

چه ویلاهایی در شمال بیشتر مورد پسند خریداران است

ویلای حیاط دار فروشی در شمال با زمین زیاد و حیاط سبز با درختان میوه و زینتی و یک استخر بزرگ و زیبا بدون مشرف که به عنوان ویلا باغ فروشی در شمال شناخته میشود نسبت به دیگر ویلاهای فروشی در شمال از متقاضیان بیشتری برخوردار میباشد .

معماری در ویلای شمال

معماری در ویلای شمال

معماری و طراحی اصولی در ساخت و دیزاین ویلا امروزه یکی از نکات کلیدی در ویلا سازی در شمال و جذب مشتری و فروش ویلا ساحلی و یا جنگلی میباشد ، به گونه ای که امروزه خریداران به دنبال خرید ویلای مدرن تر و جذاب تر از لحاظ زیبایی و ساخت و طراحی و دیزاین هستند و این موضوع باعث رقابت در ساخت ویلا و بالا رفتن کیفیت ساخت ویلا در شمال شده است و قیمت مناسب تر و ارزان تر نیز در انتخاب ویلا برای خرید یکی از نکات مهم و ضروری میباشد .

معرفی و آشنایی با وضعیت اسناد در املاک شمال

معرفی و آشنایی با وضعیت اسناد در املاک شمال

خرید ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی با سند مالکیت ششدانگ با قیمت منطقی و منصفانه و یا خرید ویلا ساحلی و جنگلی زیر قیمت اما بدون سند و مشکل بعد از خرید ویلا ، این انتخابی است که شما میتوانید در هنگام خرید ویلا در شمال داشته باشید حال تصمیم و انتخاب در خرید امن و با آرامش را انتخاب میکنید یا خیر ، سایت املاک بانیان مسکن با گردآوری این مطلب به شما در خرید ویلای سند دار و امن در شمال هدایت میکند .

چه مناطقی برای ساخت و یا خرید ویلا انتخاب شماست

چه مناطقی برای ساخت و یا خرید ویلا انتخاب شماست

بهترین مناطق برای ساخت و یا خرید ویلا در شمال کشور در استان مازندران میتواند باشد ، و در این بین طبق نظر سنجی از دوستان متوجه شدیم که بیشتر هموطنان تمایل به داشتن ویلا در شمال و آن هم در شهرهای نوشهر و رویان تا متل قو و نمک آبرود را دارند و در این بین شهرک های ساحلی و شهرک های جنگلی مد نظر خواهند داشت .

بررسی تبلیغات غیر واقعی فروش ویلا در شمال

بررسی تبلیغات غیر واقعی فروش ویلا در شمال

فروش ویلا با 20 میلیون در شمال موردی که اکثر شما عزیزان با آن در خصوص خرید ویلا در کانال تلگرام آشنایی دارید ، بعد از دیدن مطلب و ارتباط با فروشنده خواهید دید که 20 میلیون صاحب ویلا نمیشوید بلکه وارد قراردادی با پرداخت 20 میلیون نقد و با اقساط طولانی حتی تا 20 ماه و با ماهانه مبلغی توافقی خواهید شد .اینطور فروش ویلا مختص مناطق ضعیف شمال و ویلاهای بی کیفیت و درجه پایین میباشد در صورتی که فروش ویلا در مناطق برند و سازه قوی بیشتر نقدی و بدون شرایط طولانی و نهایتا تا 4 ماه میباشد .

ویلا چیست

ویلا چیست

ویلا ویلا ویلا کلمه ای که بیشتر املاک های شمال خصوصا مناطق توریستی و ویلایی شمال با آن آشنا هستند ، ویلا در لغت به معنی بنا و ساختمانی که در مناطق زیبا و خوش آب و هوا احداث میشود اطلاق میگردد و در ایران ویلا چه حایی بهتر از شمال میتواند باشد ، که ویلا در شمال خصوصا غرب مازندران بین دریا و جنگل ویلا ساخته و به فروش و معرفی به خریداران ویلا و باز هم ویلا خواهد رسید.

تفاوت ویلای فروشی ساحلی با ویلای فروشی جنگلی در شمال

تفاوت ویلای فروشی ساحلی با ویلای فروشی جنگلی در شمال

ویلا در شمال برای افرادی که در این خصوص فعالیت دارند به دو دسته ویلا ساحلی و ویلا جنگلی تقسیم میگردد و از لحاظ موقعیت و مکانی هر دو دسته ویلای ساحلی و ویلای جنگلی از زیبایی مخصوص به خود برخوردار هستند و تنها اختلاف فاحش در این زمینه قیمت ویلا میباشد که در ویلای ساحلی قیمت تا حدودی دو برابر ویلای جنگلی و حتی خیلی بیشتر از دو برابر خواهد بود و این مساله و اختلاف قیمت به دلیل ارزش بیشتر و چند برابری زمین ساحلی نسبت به زمین جنگلی در شمال میباشد .

تصمیم برای خرید ویلا که به خرید زمین داخل شهرک در شمال تغییر یافت

تصمیم برای خرید ویلا که به خرید زمین داخل شهرک در شمال تغییر یافت

در بعضی مواقع با توجه به مبلغ کم خرید ویلا امکان داشتن و خرید ویلا در مکان و موقعیت خوب ساحلی و یا جنگلی مناسب و نزدیک به سلیقه ما وجود ندارد ، اما میتوان با خرید زمین در مکان و موقعیت خوب ساحل و یا جنگلی اقدام به خرید و ساخت ویلا مورد رضایت و باب میل خود را داشته باشیم .

سرمایه گذاری در خرید ویلا و زمین در کدام یک از شهرهای شمال بهتر میباشد

سرمایه گذاری در خرید ویلا و زمین در کدام یک از شهرهای شمال بهتر میباشد

سرمایه گذاری در بخش خرد و کوچک نظیر خرید ویلا در شمال ، فروش آپارتمان و خرید زمین در متراژ کم ساحلی و یا تجاری بیشتر جنبه تفریحی داشته ، اما سرمایه گذاری در بخش وسیع و کلان شامل اجرای پروژه های آپارتمان سازی مانند پروژه برج های عظیم زاده در متل قو یا خرید زمین های بزرگ در متراژهای 10 هکتاری و 20 هکتاری برای اجرای پروژه های شهرک سازی در تنوع شهرک های این چنین در شمال ، بیشتر جنبه مالی و سود دهی و سرمایه گذاری مطمین را در بر خواهد داشت .

انتخابی از خرید ویلا در شمال

انتخابی از خرید ویلا در شمال

خرید ویلا در شمال خواسته و انتخابی است که قبل از خرید ویلا و در مرحله اقدام به خرید با شرایطی دلخواه شما خریدار عزیز همراه است ، اما بعد از بازدید و دیدن موارد مختلف ویلا در پایان کار و در مرحله نشست طرفین خریدار و فروشنده اوضاع ممکن است کمی از شرایط و خواسته اولیه خریدار ویلا در شمال دور باشد ، و این به دلیل حظور در محل و مواجهه با واقعیت مکان و موقعیت و نوع ساخت و دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت ویلا است .

متریال کاربردی در ویلاهای شمال

متریال کاربردی در ویلاهای شمال

نوع متریال و جنس و مارک لوازم اصلی در ویلا نظیر وسایل ضروری و لازم در آشپزخانه شامل ، کابینت ، هود ، گاز ، سینگ و نصب شیرآلات که به عهده فروشنده ویلا و یا سازنده ویلا میباشد بسیار مهم و حایز اهمیت است که از جنس درجه یک و با کیفیت موجود در بازار باشد و همینطور در مورد شیرآلات سرویس و حمام و نوع و جنس کاشی در کف سالن و اتاق ها و دیگر موارد و متریال تشکیل دهنده ویلا باید از نوع مرغوب و باکیفیت و درجه یک باشد تا خریدار در آینده دچار مشکل نگردد.

1    2    3    4    5    6    7    8      9     10    11