فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

مقالات آموزشی بانیان مسکن

مشارکت در ساخت ویلای شمال

مشارکت در ساخت ویلای شمال

مشارکت در ساخت ویلا مطابق با قراردادها و آیتم‌هایی صورت میگیرد که شناخت آن باعث می‌شود تا شما بهتر بتوانید در این عرصه گام بردارید، در کل واژه مشارکت در ساخت شامل زمین‌های بدون بنا و یا بناهای کلنگی که نیاز به بازسازی یا ساخت دوباره دارند صورت می‌گیرد، مشارکت در ساخت ویلا در شمال نیز از این قاعده مستثنی نیست و شرایط خاص خود را به شرح زیر دارد که در جامع‌ترین و کامل‌ترین سایت املاک فروش ویلا در شمال به نام بانیان مسکن به آن پرداخته‌ایم.

دلایل گران یا ارزان بودن ویلای فروشی در شمال

دلایل گران یا ارزان بودن ویلای فروشی در شمال

دلیل گران بودن یا ارزان بودن ویلای شمال به عواملی اصلی چون، موقعیت منطقه‌ای ویلا، سند ویلا، نوع سازه، متریال ساخت، متراژ زمین و دیگر عوامل جانبی بستگی دارد، در مجموع گران‌ترین ویلای شمال را می‌توان در غرب مازندران و در قسمت ساحلی آن جستجو کرد و آن نیز به دلیل موقعیت عالی و توجه افراد به ساحل و شمال کشور به خصوص ویلاهای فروشی غرب مازندران می‌باشد.

افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن در فروش ویلای شمال

افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن در فروش ویلای شمال

قیمت تمام شده ویلا برای خرید به موارد متعددی از جمله مصالح و هزینه‌های مرتبط با آن دارد که با توجه به این مساله که بعضی از آیتم‌ها و مصالح لوکس و کاربردی وارداتی می‌باشند، با توجه به نوسان قیمت ارز و دلار و تحریم‌های پیش‌رو بعید نیست که با افزایش قیمت فروش ویلا مواجه شویم، با الهام از این موضوع در زیر دلایل افزایش قیمت ویلا را به اختصار شرح خواهیم داد.

نگاهی دقیق به وضعیت نورگیری انواع ویلای شمال

نگاهی دقیق به وضعیت نورگیری انواع ویلای شمال

خرید ویلا از نگاه و زاویه نور‌گیر بودن آن نیز قابل اهمیت می‌باشد به گونه‌ای که ویلای شمال جنوبی نسبت به ویلای شرقی غربی از اهمیت بیش‌تری نسبت به نورگیری مناسب و زاویه تابش خورشید برخوردار است و حالت خفگی و تاریکی در چنین ویلاهایی وجود ندارد، در مجموع خرید ویلا به صورت شمال جنوبی ترجیح داده می‌شود و اکثر سازندگان ویلا در شمال برای فروش ویلا خود سعی در انتخاب زمین‌هایی که دونبش و به صورت شمال جنوبی هستند تمایل نشان می‌دهند.

شرایط خرید یا فروش ویلای شمال برای اتباع خارجی

شرایط خرید یا فروش ویلای شمال برای اتباع خارجی

خرید ویلا برای اتباع خارجی در ایران نیز مقدور خواهد بود به شرطی که قوانین مندرج در این خصوص را رعایت و با داشتن شرایط لازم در ذیل که توسط سایت خرید و فروش ویلا در شمال به نام بانیان مسکن ثبت شده را اجرا نمایند، عزیزانی که ایرانی نبوده و در خارج از کشور زندگی می‌کنند چنانچه تمایل به خرید ویلا در شمال ایران را دارند لطفا مطالعه بفرمایند.

همه چیز در مورد پیش فروش ویلا در شمال

همه چیز در مورد پیش فروش ویلا در شمال

فروش ویلا یکی از روش‌های فروش ویلا در شمال می‌باشد که در آن قطعه زمینی آماده ساخت وجود دارد و مالک آن اقدام به ساخت ویلا نموده و بنا به دلایلی حاظر به فروش ویلا به صورت ناتمام و نیمه‌کاره نموده و در اصطلاح ویلای خود را پیش فروش نموده است، پس پیش فروش شامل ویلایی در دست احداث و نیمه کاره می‌باشد که خرید آن می‌تواند محاسن و معایبی به شرح ذیل داشته باشد.

شناخت و بررسی خرید ویلا باغ در شمال

شناخت و بررسی خرید ویلا باغ در شمال

خرید ویلا باغ در شمال برای بسیاری از مشتریان جذاب می‌باشد، البته نکاتی خاص در خصوص خرید ویلا باغ در شمال وجود دارد که توجه به آن‌ها مهم خواهد بود، نکاتی چون عمر بنا ویلا باغ که در بیشتر موارد قدیمی و نیاز به باز‌سازی داشته و معمولا دارای متراژ زمین زیاد با باغچه‌ای زیباست، البته با قیمت‌های مختلف بسته به مکان‌های متفاوت شمال از قیمت شناخته شده‌ای برای خرید ویلا باغ موجود می‌باشد.

چطور ویلا شمال خود را بهتر بفروشیم

چطور ویلا شمال خود را بهتر بفروشیم

برای فروش ویلا در شمال باید به نکاتی چون کیفیت ساخت، معرفی و سپردن ملک به املاک‌های فعال منطقه، اخذ مجوز ساخت و پایان‌کار برای ویلا، سند ویلا و مواردی چون قیمت منصفانه را در نظر گرفت تا بتوان فروش منطقی و رضایت‌بخشی داشت، در کل اعلام واقعیت در مورد تمام شرایط ویلا به مشتری نیز می‌تواند کمک حال شما باشد.

6 هزینه پنهان در فروش ویلای شمال

6 هزینه پنهان در فروش ویلای شمال

هنگام فروش ویلا باید دقت داشته باشید که علاوه بر قیمت نهایی و تمام شده ویلا، هزینه‌هایی نیز وجود دارد که به عهده فروشنده خواهد بود و در نهایت می‌تواند در قیمت ویلا تاثیر‌گذار باشد. پس بهتر است با هزینه‌های فروش ویلا در شمال آشنا شوید، البته هزینه‌هایی هم در موقع خرید ویلا یا بعد از آن برای خریدار ممکن است پوشیده باشد و توجه و شناخت آن‌ها در خرید ویلا کمک حالتان خواهد بود.

آیا با وام اوراق مسکن می‌توان صاحب ویلا در شمال شد

آیا با وام اوراق مسکن می‌توان صاحب ویلا در شمال شد

وام اوراق مسکن را برای خرید ویلا در شمال که یکی از شرایط مناسب و کمک هزینه‌ای چند میلیون تومانی خواهد بود را به شما پیشنهاد می‌کنیم، پس با ما همراه باشید و چنانچه شرایط دریافت وام مسکن برای خرید ویلا و یا خانه را دارید مطالعه نمایید و با مراحل و مبلغ وام مسکن که ممکن است به شما تعلق یابد آشنا شوید.

چگونگی اخذ مجوز ساخت و پایان کار ویلا در شمال

چگونگی اخذ مجوز ساخت و پایان کار ویلا در شمال

گرفتن پایان کار و مجوز ساخت ویلا در شمال همانند سند مالکیت ارزش داشته و هستند عده‌ای از ویلاهایی در شمال که فاقد سند بوده و دارای سند شورایی یا همان قولنامه با مهر و تاییدیه شورا هستند که به دلیل نداشتن سند مالکیت مشخص، پایان کار که حکم سند سازه را داشته و همین‌طور مجوز ساختمان می‌تواند امنیت مالکیت را تایید کند. مراحل دریافت مجوز ساخت و پایان کار و هزینه اخذ موارد فوق در سایت املاک بانیان مسکن توضیح داده‌ایم.

مروری بر ویلاهای از پیش ساخته شده در شمال

مروری بر ویلاهای از پیش ساخته شده در شمال

ویلاهای از پیش ساخته شده در شمال تا حدودی مشاهده می‌شود که به سلیقه فرد برای داشتن چنین ویلایی بستگی دارد، راحتی و سرعت در ساخت و جابجایی آسان و همین‌طور هزینه مناسب‌تر از ویلاهای بتنی باعث شده که عده‌ای به فکر داشتن ویلاهای پیش ساخته بیفتند و از نمونه‌های رایج این مدل از ویلاها می‌توان به نمونه فلزی، چوبی، ساندویچ پنلی که در سازه‌های فلت و دوبلکس وجود دارند اشاره داشت.

نگاهی به طراحی و نقشه ویلا در شمال

نگاهی به طراحی و نقشه ویلا در شمال

طرح و نقشه ویلا در شمال با سبک‌ها و متریال متفاوتی ارایه می‌شود که زیباسازی و نقشه کامل با توجه به موقعیت محل باید تناسب داشته باشد. ویلاهای پرفروش در شمال امروزه با طرح و نقشه مدرن در متراژ زمین کم که بیشتر در شهرک‌ها احداث می‌شود، را خواهیم دید و اصولا از تکنولوژی‌های لوکس در طراحی محیط خارجی ویلا استفاده می‌شود.

اشکال مختلف ویلا در شمال از لحاظ سازه

اشکال مختلف ویلا در شمال از لحاظ سازه

شما هنگام خرید ویلا با اشکال مختلفی از آن مواجه می‌شوید و با توجه به هزینه خرید ویلا میتوان ویلاهای معمول و فروشی شمال را به ویلای فلت، نیم‌دوبلکس یا نیم‌پیلوت، ویلای دوبلکس و در نهایت ویلای تریبلکس تقسیم کرد، اختلاف فاحش این دست از ویلاها در نقشه و ارتفاع ساخت آن‌ها می‌باشد و هر یک از این ویلاها را می‌توانید در مناطق ساحلی یا جنگلی برای خرید جستجو نمایید.

چگونه برای ویلای شمال خود سند مالکیت بگیریم؟

چگونه برای ویلای شمال خود سند مالکیت بگیریم؟

گرفتن سند مالکیت برای ویلا در شمال یکی از نکات حساس و مورد نیاز می‌باشد و آشنایی با روند کار أخذ سند تک‌برگی برای ملک از دغدغه خریداران می‌باشد. پس ما در این مقاله روند اخذ سند تک برگ و مراحل گرفتن سند برای ملک یا ویلا شما در شمال را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهیم.

آشنایی با سیستم گرمایشی و سرمایشی در ویلای شمال

آشنایی با سیستم گرمایشی و سرمایشی در ویلای شمال

شناخت سیستم گرمایشی و سرمایشی و کاربرد آن در ویلای شمال می‌تواند شما را در سرمای زمستان و گرمای تابستان و شرجی شمال با خیالی آسوده گذر دهد، پس یکی از نکات مهم در بحث داشتن و خرید ویلا می‌تواند نحوه استفاده صحیح و شناخت از سیستم‌های موجود در ویلا باشد.

نحوه طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

نحوه طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

دکوراسیون و دیزاین داخلی ویلا تاثیر بسزایی در جلب توجه خریداران دارد و فروش ویلا را آسان‌تر خواهد کرد، چگونگی طراحی و دیزاین داخلی ویلا در شمال علمی است که امروزه در سبک‌های ساده و مدرن ویلاهای ساخته شده در شمال می‌بینیم و این علم باعث فروش بهتر و جلب نظر مشتریان شده است.

خرید آپارتمان در شمال به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

خرید آپارتمان در شمال به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

خرید آپارتمان در شمال که به سه صورت آپارتمان ساحلی، آپارتمان جنگلی، آپارتمان شهری می‌شود از آن نام برد بستگی به سلیقه افراد برای انتخاب و خرید داشته، ما در توضیحات زیر که در سایت املاک فعال بانیان مسکن در شمال به آن اشاره داشتیم، عنوان می‌داریم که چه سبک و مدلی از آپارتمان می‌تواند برای چه دسته‌ای از افراد با توجه به سلیقه‌های متفاوت اهمیت داشته باشد.

تفاوت ویلای شهرکی با ویلای مستقل در شمال

تفاوت ویلای شهرکی با ویلای مستقل در شمال

تفاوت در خرید ویلای شهرکی با ویلای مستقل کاملا شخصی و سلیقه‌ای است، البته تفاوت در محیط و منطقه و امنیت بیشتر افراد را به سمت خرید ویلای شهرکی کشانده، و ویلاهای مستقل و بیرون از شهرک نیز خواص خود را داشته و افرادی را مجذوب خود خواهد کرد.

آیا در شمال ویلا اجاره کنیم؟

آیا در شمال ویلا اجاره کنیم؟

اگر از اجاره ویلا در شمال صحبت میکنیم، یعنی از سه استان شمالی مازندران، گیلان و گلستان صحبت میکنیم.حال تصمیم با شماست که کدام استان و شهر ساحلی یا جنگلی را برای اجاره ویلا به صورت شبانه روزی و یا رهن یک ساله انتخاب نمایید.

1    2    3    4    5      6     7    8    9