فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

کلاردشت و آن‌چه باید قبل از خرید ویلا در کلاردشت بدانید

کلاردشت و آن‌چه باید قبل از خرید ویلا در کلاردشت بدانید

کلاردشت کجاست و آن‌چه باید قبل از خرید ویلا در کلاردشت بدانید، موضوعی است که خیلی از افرادی که به قصد خرید ویلا در کلاردشت ورود پیدا کردند باید با دقت با آن آشنا شوند و تفاوت خرید ویلای کوهستانی مانند کلاردشت را با ویلای جلگه‌ای مانند ویلاهای فروشی در کنار ساحل را بدانند.

فروش ویلا در شمال ( املاک بانیان مسکن): در شمال ویلا بخرم یا آپارتمان؟

فروش ویلا در شمال ( املاک بانیان مسکن): در شمال ویلا بخرم یا آپارتمان؟

خرید آپارتمان در شمال با خرید ویلا دارای شباهت‌ها و تفاوت‌هایی است که دانستن آن‌ها می‌تواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد، البته خرید آپارتمان یا ویلا بسته به بودجه و سلیقه افراد دارد، اما در شمال بیشتر خرید و فروش‌های ملک مربوط به ویلاست و خرید آپارتمان را بیشتر در شهرهای شمالی و دیگر شهرهای کشور شاهد خواهیم بود.

راجع به خرید ویلای نزدیک شهر در شمال بیشتر بدانید

راجع به خرید ویلای نزدیک شهر در شمال بیشتر بدانید

خرید ویلا نزدیک شهر در هر منطقه‌ای از شمال باشد به دلیل دسترسی به امکانات شهری می‌تواند مناسب باشد البته به شرطی که جذابیت مناطق روستایی و دور از شهر را داشته باشد، پس تنها ویلایی که می‌تواند نزدیک به شهر باشد و هم از چشم‌انداز و جذابیت روستایی در شمال برخوردار باشد، خرید ویلای نزدیک به نوشهر، متل‌قو، رویان خواهد بود.

متل‌قو و خرید ویلا در شمال

متل‌قو و خرید ویلا در شمال

متل‌قو کجاست و چرا خرید ویلا در متل‌قو از دیگر شهرهای شمال کشور نزد خریداران دارای اهمیت بیشتری است و همین موضوع باعث شده بسیاری برای ساخت و ساز ویلا در متل‌قو ورود کنند و فروش ویلا در متل‌قو را نسبت به شهرهای ساحلی شمال پررونق کنند، البته این مساله دلایل زیادی دارد که در زیر شرح کامل آن را ارایه می‌دهیم.

10 دلیل برای خرید ویلای لوکس در شمال

10 دلیل برای خرید ویلای لوکس در شمال

خرید ویلای لوکس در شمال به دلیل سازه‌ای برتر و مدرن بیشتر مورد تایید می‌باشد، در این میان ویلاهای لوکس از قیمت بیش‌تری برخوردارند و مشتریان خاص خود را دارند، و همچنین می‌توان ویلای لوکس را در شهرک‌های برند ساحلی و جنگلی واقع در شمال یافت، و بیشتر قشر مرفه مالک و صاحبان چنین ویلاهای گران قیمت و میلیاردی می‌باشند.

آشنایی با سبک رومی ویلا در شمال

آشنایی با سبک رومی ویلا در شمال

نمای رومی یکی از سبک‌های رایج در ساخت ویلای شمال است که کم‌ و بیش با آن مواجه شده‌اید، نمای رومی ویلا جزو سبک کلاسیک و پرطرف‌دار در شمال است که حدود 30 درصد ویلای فروشی در شمال را به خود اختصاص داده و افرادی که تمایل به خرید ویلا کلاسیک با نمای رومی دارند بیشتر برایشان جذاب خواهد بود و ما با توجه به این اصل توضیح مختصری در رابطه با ویلای نما رومی در شمال را در زیر برایتان مشخص نموده‌ایم.

هر آن‌چه که باید در رابطه با سبک ویلای شمال بدانید

هر آن‌چه که باید در رابطه با سبک ویلای شمال بدانید

در رابطه با سبک ویلای شمال باید گفت که به طور کلی ویلاهای فروشی یا ساخته شده در شمال دارای سه سبک متفاوت به نام‌های سبک مدرن، سبک کلاسیک و سبک تلفیقی شناخته می‌شوند و تفاوت این گونه سبک‌های ویلا در شمال از لحاظ نمای خارجی و بیرونی و متریال و نقشه‌های احداثی در نما شناخته می‌شوند.

کدام شهر برای خرید ویلا در شمال مناسب‌تر است

کدام شهر برای خرید ویلا در شمال مناسب‌تر است

کدام شهر برای خرید ویلا در شمال مناسب‌تر است، این سوالی است که به طور حتم خیلی از شما در جستجوی خرید ویلا در بهترین شهر شمال هستید، با این اوصاف بهترین شهرهای شمال که در غرب مازندران هستند شهرهای ساحلی، نوشهر، متل‌قو، رویان و نمک‌آبرود می‌باشد که با توجه به سلیقه و بودجه خرید شما موارد متعددی موجود می‌باشد.

نکات مهم قبل از خرید ویلای شمال

نکات مهم قبل از خرید ویلای شمال

خرید ویلا در شمال قاعده و قانون خاص خود را دارد و توجه به نکات حساس در خرید ویلا و تجزیه و تحلیل آن‌ها می‌تواند در نهایت خریدی خوب را برای شما رغم بزند، پس با مطالعه این مبحث که در مورد نکات مهم و ضروری قبل از خرید ویلا در شمال می‌باشد و توجه به شرایط و ضروریات خرید یک ویلای خوب را به شما توسط املاک و شرکت ساختمانی بانیان مسکن توضیح داده خواهد شد.

مشارکت در ساخت ویلای شمال

مشارکت در ساخت ویلای شمال

مشارکت در ساخت ویلا مطابق با قراردادها و آیتم‌هایی صورت میگیرد که شناخت آن باعث می‌شود تا شما بهتر بتوانید در این عرصه گام بردارید، در کل واژه مشارکت در ساخت شامل زمین‌های بدون بنا و یا بناهای کلنگی که نیاز به بازسازی یا ساخت دوباره دارند صورت می‌گیرد، مشارکت در ساخت ویلا در شمال نیز از این قاعده مستثنی نیست و شرایط خاص خود را به شرح زیر دارد که در جامع‌ترین و کامل‌ترین سایت املاک فروش ویلا در شمال به نام بانیان مسکن به آن پرداخته‌ایم.

دلایل گران یا ارزان بودن ویلای فروشی در شمال

دلایل گران یا ارزان بودن ویلای فروشی در شمال

دلیل گران بودن یا ارزان بودن ویلای شمال به عواملی اصلی چون، موقعیت منطقه‌ای ویلا، سند ویلا، نوع سازه، متریال ساخت، متراژ زمین و دیگر عوامل جانبی بستگی دارد، در مجموع گران‌ترین ویلای شمال را می‌توان در غرب مازندران و در قسمت ساحلی آن جستجو کرد و آن نیز به دلیل موقعیت عالی و توجه افراد به ساحل و شمال کشور به خصوص ویلاهای فروشی غرب مازندران می‌باشد.

افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن در فروش ویلای شمال

افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن در فروش ویلای شمال

قیمت تمام شده ویلا برای خرید به موارد متعددی از جمله مصالح و هزینه‌های مرتبط با آن دارد که با توجه به این مساله که بعضی از آیتم‌ها و مصالح لوکس و کاربردی وارداتی می‌باشند، با توجه به نوسان قیمت ارز و دلار و تحریم‌های پیش‌رو بعید نیست که با افزایش قیمت فروش ویلا مواجه شویم، با الهام از این موضوع در زیر دلایل افزایش قیمت ویلا را به اختصار شرح خواهیم داد.

نگاهی دقیق به وضعیت نورگیری انواع ویلای شمال

نگاهی دقیق به وضعیت نورگیری انواع ویلای شمال

خرید ویلا از نگاه و زاویه نور‌گیر بودن آن نیز قابل اهمیت می‌باشد به گونه‌ای که ویلای شمال جنوبی نسبت به ویلای شرقی غربی از اهمیت بیش‌تری نسبت به نورگیری مناسب و زاویه تابش خورشید برخوردار است و حالت خفگی و تاریکی در چنین ویلاهایی وجود ندارد، در مجموع خرید ویلا به صورت شمال جنوبی ترجیح داده می‌شود و اکثر سازندگان ویلا در شمال برای فروش ویلا خود سعی در انتخاب زمین‌هایی که دونبش و به صورت شمال جنوبی هستند تمایل نشان می‌دهند.

شرایط خرید یا فروش ویلای شمال برای اتباع خارجی

شرایط خرید یا فروش ویلای شمال برای اتباع خارجی

خرید ویلا برای اتباع خارجی در ایران نیز مقدور خواهد بود به شرطی که قوانین مندرج در این خصوص را رعایت و با داشتن شرایط لازم در ذیل که توسط سایت خرید و فروش ویلا در شمال به نام بانیان مسکن ثبت شده را اجرا نمایند، عزیزانی که ایرانی نبوده و در خارج از کشور زندگی می‌کنند چنانچه تمایل به خرید ویلا در شمال ایران را دارند لطفا مطالعه بفرمایند.

همه چیز در مورد پیش فروش ویلا در شمال

همه چیز در مورد پیش فروش ویلا در شمال

ش فروش ویلا یکی از روش‌های فروش ویلا در شمال می‌باشد که در آن قطعه زمینی آماده ساخت وجود دارد و مالک آن اقدام به ساخت ویلا نموده و بنا به دلایلی حاظر به فروش ویلا به صورت ناتمام و نیمه‌کاره نموده و در اصطلاح ویلای خود را پیش فروش نموده است، پس پیش فروش شامل ویلایی در دست احداث و نیمه کاره می‌باشد که خرید آن می‌تواند محاسن و معایبی به شرح ذیل داشته باشد.

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11